3denní Masterclass UZDRAV SVÉ PODNIKÁNÍ. 29.-31.8.2023

Už stačilo. Makáš jak blázen (nebo ti to tak alespoň připadá), ale nic z toho? Děláš vše, co dělají ostatní, ale tvůj úspěch furt nikde? Už máš po krk všech strategií, tréninků a nástrojů, které ti přináší víc stresu než užitku? Welcome.


V tréninku Heal your business nebudeme hledat žádné problémy. A už vůbec je nebudeme vytvářet. Naopak. Spoustu problémů odhodíš lusknutím prostu, protože zjistíš, že jsou zbytečné a vlastně vůbec neexistují.


Z pozice letité markeťačky a byznys mentorky ti chci představit cestu nesnesitelné lehkosti podnikání. Nemusí se ti dělat špatně, když si jenom vzpomeneš, že máš tvořit obsah. Naopak v sobě probudíš každodenní touhu tvořit a naučíš se svoje podnikání milovat. A všechno ostatní pak už půjde bez tlaku.


Posdílím s tebou taky osobní cestu, která mě k tomuto poznání dovedla skrz procházku temným údolím.


Poslední měsíce je velká výzva pro nás pro všechny najít ideální balanc mezi touhou růst, akcí a voláním našeho srdce. Pokud jsi připravena pustit tvrdou dřinu a hon za úspěchem, zároveň ale chceš dál růst a tvořit, jen už jinak, přijď na tento unikátní třídenní trénink. 


Přijď si pro sebe sama. Nebudeš se učit nic nového. Zažiješ něco nového.


1. Den: Vášeň - Když v sobě probudíš vášeň a touhu tvořit, všechno ostatní jde tak snadno. Ve zdravém podnikání není snaha vůbec potřeba. Ovšem jsi ochotna to přijmout? Povím ti svůj příběh.

2. Den: Healing - Projdeš se mnou hlubokým léčením všech pocitů selhání, srovnávání se s ostatními, pocitů nedostatečnosti a šrámů, které si díky podnikání za poslední roky ušdědřila. Všechno to pustíš a začneš znovu. S prázným plátnem, které jen čeká na šťavňatou tvorbu.


3. Den: Sebevědomí - Máš pocit, že nejsi dost dobrá? Že musíš ještě projít x výcviky, aby ses konečně mohla naplno něčemu věnovat? A co když ti řeknu, že všechno (úplně všechno) co potřebuješ máš už TEĎ? Povíme si, jaký je rozdíl ve vzdělávání z pozice nejsem dost dobrá a z pozice sebejistoty.


KDY?

29.8. - 31.8.2023 vždy od 16:00

KDE?

Sejdeme se na ZOOM. Bude záznam, neboj!

INVESTICE?

Žádná. Pokud však po tréninku budeš mít pocit, že měl pro tebe hodnotu, můžeš zanechat příspěvek. (Za tohle by mě mentorky roztrhaly, ale f*ck it :D )


Moc se těším na společnou práci, healing a zažehnutí tvého vnitřního motoru.

❤️
Jane

.